Печі для піци

Піч для піци Beeketal BPO35-1
Піч для піци Beeketal BPO35-1

7400 грн.

Піч для піци GoodFood PO1
Піч для піци GoodFood PO1

6400 грн.

Піч для піци Rauder BRP-4x20S
Піч для піци Rauder BRP-4x20S

6302 грн.

Піч для піци GGM Gastro PEKG20 (4x20cm)
Піч для піци GGM Gastro PEKG20 (4x20cm)

8138 грн.

Піч для піци Hurakan HKN-MD1
Піч для піци Hurakan HKN-MD1

7526 грн.

Піч для піци Gastrorag EP-1ST
Піч для піци Gastrorag EP-1ST

5900 грн.

Піч для піци GoodFood PO2
Піч для піци GoodFood PO2

10400 грн.

Піч для піци Rauder BRP2-4x20S
Піч для піци Rauder BRP2-4x20S

10983 грн.

Піч для піци GGM Gastro PDKG20 (4+4x20cm)
Піч для піци GGM Gastro PDKG20 (4+4x20cm)

13144 грн.

Піч для піци Hurakan HKN-MD11
Піч для піци Hurakan HKN-MD11

12243 грн.

Піч для піци Gastrorag EP-2ST
Піч для піци Gastrorag EP-2ST

10200 грн.

Піч для піци EWT INOX PZ1ST
Піч для піци EWT INOX PZ1ST

5329 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Купити печі для піци: вибираємо ідеальний варіант для вашого закладу!

З кожним роком така страва, як піца, стає все більш популярною серед відвідувачів ресторанів. Особливо її люблять найменші гості, які завжди не проти пригоститися апетитним шматочком цієї страви. Навіть якщо ваш заклад не спеціалізується на італійській кухні, буде дуже корисно придбати спеціальні печі для піци. За допомогою такого обладнання можна приготувати найрізноманітнішу випічку: пироги, фокаччо, тости.

Щоб купити оптимальний варіант такого професійного обладнання, необхідно дізнатися про нього детальніше. Ми допоможемо вам у цьому!

Електрична піч для піци – лідер серед теплового обладнання

Існує кілька видів професійних печей для випічки. Найчастіше в сучасних ресторанах і кафе в Україні ми можемо зустріти моделі:

 • дров'яні;
 • газові;
 • електричні.

Перший тип печі для піци підійде для встановлення в ресторанах, аудиторія яких дійсно цінує смак справжньої страви, приготованої на дровах. Обслуговування та використання такого пристрою – досить дороге задоволення.

Газові печі для піци орієнтуються на швидкість приготування продукції, а не на її смакові особливості. На них дуже зручно завершувати приготування заготовок, які швидко і ефективно допікаються протягом 5-7 хвилин. Такі печі для піци підійдуть для закладів з великим оборотом продукції і значним потоком людей.

Електрична професійна піч – практично ідеальний варіант для будь-якого закладу. Вона характеризується економічністю та доступною ціною, і в додаткових аксесуарах немає потреби. Приготування піци в ній займає всього кілька хвилин, а смак страви при цьому дійсно вражає.

Вибираємо професійну піч для піци

Щоб купити кращий варіант електропечі для піци та іншої випічки, рекомендуємо вам звернути увагу на кілька основних її характеристик:

 1. Рівень продуктивності і місткості (чим більший ваш заклад, тим швидше має готуватись піца у печі).
 2. Особливості встановлення (відразу ж визначтеся, де саме буде розташоване дане електричне обладнання. Наприклад, на столі, підлозі або спеціальній підставці).
 3. Оцініть потужність пристрою, щоб не допускати стрибків електроенергії в мережі.
 4. Візуалізуйте майбутню покупку стосовно місткості вашої кухні (компактність розташування, зручність обслуговування персоналом).
 5. Максимальну температуру і тривалість нагрівання камери (чи достатньо цих показників для вашого закладу?).
 6. Дизайну пристрою для приготування піци (наявність вікна для оцінки готовності страви, надійність корпусу).

Радимо відразу ж придивитися до двоярусних теплових агрегатів. Купити піч для піци такого типу надзвичайно вигідно завдяки можливості швидко віддавати замовлення при великому потоці відвідувачів і при цьому економити. Також за потреби в таких печах запросто можна відключити одну з камер.

Ще одним важливим фактором, на який не завжди звертають увагу покупці, є зовнішня поверхня електричної печі для піци. За правилами безпеки вона не повинна розігріватися вище + 40°C. В іншому випадку такий пристрій є небезпечним для обслуговування персоналом, адже один необережний рух біля нього може викликати опіки і пошкодження.

Ціни на печі для піци досить різноманітні. Вартість хорошого електричного обладнання такого типу починається від 5000 гривень. Також багато що залежить від його виробника. Ми не рекомендуємо вам купувати техніку маловідомих торгових марок. По-перше, ви не зможете за потреби знайти до неї відсутні комплектуючі, якщо щось вийде з ладу. По-друге, сама ймовірність поломки в таких печах надзвичайно велика.

Успішно зарекомендували себе на вітчизняному ринку печі для піци брендів Beeketal, EWT INOX, Gastrorag, GGM Gastro, GoodFood, Hurakan, Rauder. Їхня продукція характеризується високою якістю, надійністю і простотою використання. Підтвердженням цьому є безліч позитивних відгуків у всьому світі.

Купуємо електричні печі в інтернет-магазині gastro24.com.ua

Шукаєте якісну і надійну піч для піци? Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом пропозицій в нашому інтернет-магазині gastro24.com.ua. У нас ви отримаєте:

 • можливість вибрати оптимальний варіант;
 • вичерпну консультацію менеджерів;
 • швидку доставку в Київ, Львів, Харків та інші міста України;
 • доступну ціну.

Ми віримо, що наша продукція допоможе вам зробити ваш бізнес ще кращим! Виникли питання? Сміливо задавайте їх нашим консультантам! Будемо раді бачити вас серед наших покупців!