Грилі контактні прижимні

Гриль контактний GoodFood ECG10
Гриль контактний GoodFood ECG10

2590 грн. 2900 грн.

Гриль контактний Airhot CG
Гриль контактний Airhot CG

3421 грн.

Гриль контактний Hurakan HKN-PE22R
Гриль контактний Hurakan HKN-PE22R

3529 грн.

Гриль контактний Frosty SP-1A1
Гриль контактний Frosty SP-1A1

4681 грн. 5402 грн.

Гриль контактний EWT INOX CGR11
Гриль контактний EWT INOX CGR11

3241 грн.

Гриль контактний GoodFood ECG11
Гриль контактний GoodFood ECG11

4020 грн.

Гриль контактний Airhot CGL
Гриль контактний Airhot CGL

3961 грн. 4681 грн.

Гриль контактний Hurakan HKN-PE34R
Гриль контактний Hurakan HKN-PE34R

4213 грн.

Гриль контактний Frosty SP-1C1
Гриль контактний Frosty SP-1C1

5690 грн.

Гриль контактний EWT INOX CGR22
Гриль контактний EWT INOX CGR22

7850 грн. 8642 грн.

Гриль контактний GoodFood ECG20RR
Гриль контактний GoodFood ECG20RR

5450 грн.

Гриль контактний Airhot DCG
Гриль контактний Airhot DCG

6842 грн. 8102 грн.

Гриль контактний Hurakan HKN-PE44R
Гриль контактний Hurakan HKN-PE44R

9111 грн.

Гриль контактний Frosty SP-2A1
Гриль контактний Frosty SP-2A1

8282 грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Купити професійний притискний гриль для приготування найсмачніших страв в меню

М'ясо, птицю, рибу, овочі, морепродукти можна приготувати всілякими способами. Чого тільки не придумують кулінари, щоб добитися ідеального поєднання смаків! Але, як не крути, найбільш затребуваним способом все ж залишається запікання на грилі. Ця хрустка скоринка і неповторний аромат не залишає байдужим нікого! Якщо і ви хочете розширити меню свого ресторану, додати йому родзинки, рекомендуємо обов'язково купити професійний притискний гриль. Ваш шеф-кухар неодмінно придумає 100500 способів використовувати його максимально продуктивно, креативно і смачно!

Якщо йдеться про бари і кафе, то найчастіше професійні притискні грилі використовують там для приготування шаурми – напевно, найпопулярнішої в Україні страви. Швидкий і ситний перекус завжди актуальний. Ця страва має низьку собівартість і дуже високий попит. Так чому б і не використовувати це на благо свого бізнесу? Давайте ж розберемося, як вибрати професійний притискний гриль для шаурми і не тільки.

Контактний гриль: звертаємо увагу на головне

Коли є завдання купити контактний гриль, багато покупців чомусь спершу звертають увагу на ціну. Так, цей параметр важливий, але він не є основним. Рекомендуємо спочатку звертати увагу на:

  1. Конструкцію. Притискний гриль повинен бути виготовлений з якісних матеріалів: каркас з нержавіючої сталі, а нагрівальні елементи – з чавуну. Це забезпечить електрогрилю довговічність. Агрегат також повинен бути добротним і з легкістю витримувати навіть великі механічні навантаження.
  2. Наявність терморегуляції. Ця функція допоможе виставляти бажану температуру нагрівання елементів, щоб уникнути пригорання деяких продуктів. Крім того, якщо в обраній вами моделі контактного гриля передбачено нагрівання не тільки нижньої, але і верхньої пластини, то і на ній повинна бути функція регулювання температури (в ідеалі – в автоматичному режимі). Таким чином можна буде готувати продукти різної товщини.
  3. Наявність знімного піддона для збору жиру. Подібна функція значно спрощує догляд за грилем і зберігає чистоту робочої поверхні кухаря.
  4. Габарити. На ринку можна купити як компактні моделі контактних грилів з одним постом, так і більш габаритні варіанти на 2 пости. Останні актуальні для закладів з великим потоком відвідувачів. Важливо, щоб ці пости були незалежні один від одного і могли включатися і вимикатися автономно (наприклад, коли потік відвідувачів зменшується, залишається робочим тільки один пост)
  5. Потужність. Даний параметр безпосередньо взаємопов'язаний зі швидкістю роботи і споживанням енергії. Тут вже потрібно вибирати, відштовхуючись від власних потреб. Якщо торгова точка невелика, потік відвідувачів невеликий, то можна трохи заощадити і купити менш потужну модель контактного гриля. Так і на оплаті електрики можна буде заощадити. Але якщо для вашо закладу важлива швидкість подачі, то потрібно віддати обрати потужний пристрій, а плату за електрику ви зможете покрити великим оборотом продукції.
  6. Безпека використання. Всі ручки притискного гриля для шаурми або інших страв повинні бути виготовлені з термостійкого матеріалу. Це вбереже кухаря від виробничих травм.
  7. Виробники. Як правило, кращими у світі виробниками контактних грилів на цей час вважаються італійці. Їхні торгові марки стабільно займають перші місця на виставках подібного обладнання. Але в останні кілька років виробники з КНР стали наступати на п'яти італійцям, і тисячі підприємців зі всього світу високо оцінили грилі торгових марок Airhot, (EWTINOX), GoodFood, Hurakan. Це дійсно надійне капіталовкладення. Так що якщо вам запропонують їхню продукцію, беріть не вагаючись!

Зверніть увагу: верхня пластина притискного гриля повинна надійно фіксуватися у відкритому положенні. За це відповідає спеціальна пружина. Погана або неякісна пружина може нашкодити здоров'ю кухаря і стати причиною серйозних опіків. Тому ретельно перевіряйте цей параметр, перед тим як купити контактний гриль в Києві або будь-якому іншому місті.

Щоб купити контактний гриль в Україні, варто лише зайти в інтернет-магазин GASTRO24 і вибрати вподобану модель. У каталозі компанії є всілякі варіанти професійних електрогрилів для шаурми та інших продуктів під будь-які потреби бізнесу. Крім того, тут вам пропонують офіційну гарантію на все обладнання, а також доставку в будь-який куточок країни. Ціни на потужні професійні контактні грилі вас неодмінно потішать, а сервіс залишить лише позитивні емоції від співпраці.