Теплове обладнання

Виберіть підкатегорію


Теплове обладнання для професійної кухні

Професійне теплове обладнання – запорука успішної роботи будь-якого закладу громадського харчування. Без нього не вийде приготувати жоден шедевр кулінарного мистецтва. Так що там шедевр: навіть найпростіші страви без нього не вийдуть! Від якості цих агрегатів залежить швидкість подачі страв, їхні смакові властивості і апетитний вигляд. Саме тому купити промислове теплове обладнання потрібно не тільки для дорогих ресторанів, а й для простих їдалень, невеликих кафе і барів.

Перш ніж перейдемо до вибору необхідних для вас агрегатів, розберімось з класифікацією теплового обладнання, щоб розуміти, що пропонує нам сучасний ринок.

Класифікація теплового обладнання

Теплове обладнання для ресторанів та інших закладів, яке можна купити сьогодні, умовно розділимо згідно з кількома ознаками:

 1. Функціональні можливості. Існує універсальне і вузькоспеціалізоване обладнання. Пристрої першого типу можуть справлятися зі всілякими завданнями з обробки продуктів (наприклад, індукційні плити), другі ж виконують тільки одну певну функцію (як, скажімо, апарати для приготування солодкої вати).
 2. Джерело енергії. Найбільш поширені варіанти: газові, електричні, парові тощо. Найчастіше можна зустріти перші два типи. І якщо електричне теплове обладнання для кафе та інших закладів можна встановити практично повсюдно, то газове лише там, де є доступ до централізованого джерела газу. Варто зазначити, що при використанні газового обладнання слід дотримуватися техніки безпеки, хоч воно і обходиться в плані комунальних витрат дешевше. У той час як електричне – простіше у використанні і не вимагає особливих дозволів. Що стосується теплового обладнання, в якому джерелом енергії служить тверде або рідке паливо, то рішення купити його буде актуальним переважно для організації польових кухонь, виїзних заходів тощо.
 3. Спосіб нагріву. Існує контактне і безконтактне теплове обладнання. У першому випадку продукт безпосередньо контактує з джерелом енергії (або через спеціальну розділову перегородку). У другому ж, навпаки, між продуктом і теплоносієм є «теплова сорочка», і саме завдяки їй і відбувається нагрівання.
 4. Принцип роботи. На ринку можна знайти моделі теплового обладнання безперервної і періодичної роботи. Так, в першому випадку можна завантажувати нову порцію продуктів без зупинки роботи агрегату (як, наприклад, це відбувається під час роботи з грилем: одну порцію сосисок зняв – другу поклав). У другому ж випадку необхідна повна зупинка обладнання перед закладкою нової порції продуктів (наприклад, фритюрниця).

Ну, а тепер кілька слів про особливості вибору теплового обладнання для їдалень та інших закладів.

Вимоги до професійного теплового обладнання

Їх буде кілька:

 • міцна конструкція, виготовлена ​​з чавуну або нержавіючої сталі;
 • простота і безпека експлуатації;
 • відповідність потужності і габаритів обсягами виробництва;
 • наявність додаткових можливостей, які будуть корисні під час роботи;
 • можливість швидкої заміни вузлів, які швидко зношуються;
 • економічність у витраті енергії (газу, електрики тощо);
 • простота догляду за обладнанням.

Устаткування, яке відповідає всім цим вимогам, можна знайти лише у перевірених часом виробників. Торгові марки, які дійсно цінують свою репутацію, не дозволять собі випустити на ринок продукцію поганої якості. Саме тому при виборі варто спочатку звертати увагу на торгову марку того чи іншого пристрою, а вже потім на його характеристики та інші деталі.

Найкраще місце, щоб купити теплове обладнання в Україні

Серед безлічі торгових компаній, які пропонують купити теплове обладнання, лише деякі пропонують своїм клієнтам дійсно доступні ціни, відмінний сервіс, гарантійне і післягарантійне обслуговування. І GASTRO24 один з таких! Тут дійсно цінують своїх клієнтів і роблять все, щоб кожен з них залишився максимально задоволеним співпрацею.

Вже сотні покупців з Києва, Дніпра, Івано-Франківська та інших міст нашої країни встигли оцінити професійний підхід GASTRO24 до своїх клієнтів, а саме:

 • оперативну доставку в будь-який куточок країни;
 • великий вибір продукції за доступною вартістю;
 • професійну допомогу при купівлі обладнання;
 • зручну систему оплати;
 • наявність партнерської програми, приємні знижки та бонуси постійним покупцям.

Пропонуємо і вам переконатися у всьому вищесказаному. Телефонуйте і замовляйте краще теплове обладнання. Ціни тут вас приємно здивують!