Політика конфіденційності

Політика конфіденційності персональних даних (далі Політика конфіденційності) стосується всієї інформації, яку інтернет-магазин "Gastro24", що функціонує на доменному імені https://gastro24.com.ua/ua/, отримує про відвідувачів під час користування сайтом, а також продуктами та програмами інтернет-магазину.

Загальні положення

1.1. Відвідуючи сайт інтернет-магазину "Gastro24", Користувач погоджується з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки його персональних даних.

1.2. Якщо Користувач не згоден з Політикою конфіденційності, він повинен припинити своє користуванням сайтом інтернет-магазину.

1.3. Дана Політика конфіденційності застосовується виключно до сайту інтернет-магазину "Gastro24". Інтернет-магазин не може нести відповідальність і контролювати сайти третіх осіб, посилання на які доступні на сайті https://gastro24.com.ua/ua/.

1.4. Персональні дані користувачів не підлягають перевірці Адміністрацією сайту інтернет-магазину.

Терміни та визначення

2.1. У даній Політиці конфіденційності використані такі терміни:

2.1.1. "Адміністрація сайту інтернет-магазину (далі Адміністрація сайту)" – співробітники, які керують сайтом і діють від імені "Gastro24" і здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі цієї обробки, склад персональних даних для обробки, операції, які здійснюються з персональними даними.

2.1.2. "Персональні дані" – інформація, яка прямо або опосередковано відноситься до певної фізичної особи (суб'єкту персональних даних);

2.1.3. "Обробка персональних даних" – дія або сукупність дій, які вчиняються з персональними даними із застосуванням автоматизації або без неї, в тому числі збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, оновлення, вилучення, використання, надання, знеособлення, блокування, видалення, знищення.

2.1.4. "Конфіденційність персональних даних" – обов'язкова для дотримання Адміністрацією інтернет-магазину "Gastro24" вимога не допускати поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або наявності інших законних підстав.

2.1.5. "Користувач сайту інтернет-магазину (далі Користувач)" – особа, яка має доступ до сайту через мережу Інтернет і використовує сайт інтернет-магазину "Gastro24".

2.1.6. "Cookies" – невелика частина даних, що відправляється сервером і зберігається на комп'ютері Користувача, яку браузер або клієнт кожного разу пересилає на сервер в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку сайту.

2.1.7. "IP-адреса" – унікальна мережева адреса вузла в комп'ютерній мережі, яка побудована по протоколу TCP / IP.

Предмет Політики конфіденційності

3.1. Цією Політикою конфіденційності встановлюються зобов'язання Адміністрації сайту інтернет-магазину "Gastro24" щодо нерозголошення і забезпечення захисту персональних даних користувачів, які вони надають на запит Адміністрації сайту під час реєстрації на сайті інтернет-магазину або оформлення замовлення на купівлю товару.

3.2. Персональні дані, які дозволені для оброблення в рамках Політики конфіденційності сайту, Користувач надає через заповнення форми реєстрації на сайті інтернет-магазину https://gastro24.com.ua/ua в розділі оформлення замовлення, включають таку інформацію:

3.2.1. Прізвище, ім'я, по батькові Користувача.

3.2.2. Номер телефону Користувача.

3.2.3. e-mail (адреса електронної пошти).

3.2.4. Адреса для доставки товару.

3.2.5. Місце проживання Користувача.

3.3. Інтернет-магазин "Gastro24" захищає персональні дані, які автоматично передаються при перегляді рекламних блоків і в процесі відвідування сторінок, на яких встановлено статичний скрипт системи:

  • IP адреса;
  • інформація з сookies;
  • інформація про браузер (або іншу програму, що здійснює доступ до перегляду реклами);
  • час доступу;
  • адреса сторінки, де розміщений рекламний блок;
  • рефлер (адреса попередньої сторінки).

3.3.1. Відключення сookies може заблокувати доступ до розділів сайту інтернет-магазину, які вимагають авторизації.

3.3.2. Інтернет-магазин збирає статистику від IP-адреси своїх відвідувачів. Зібрана інформація використовується для виявлення і розв'язання технічних проблем, контролю законності проведених фінансових операцій.

3.4. Будь-які інші персональні дані, не обумовлені вище (браузери, які використовуються, історія покупок, операційні системи тощо), підлягають зберіганню та поширюються, за винятком випадків, які передбачено в пунктах 5.2. і 5.3. даної Політики конфіденційності.

Цілі збору персональних даних Користувача

4.1. Адміністрація сайту інтернет-магазину може використовувати персональні дані Користувача з метою:

4.1.1. Ідентифікації Користувача, який зареєстрований на сайті, для оформлення замовлення і укладення Договору купівлі-продажу товару в режимі онлайн.

4.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів сайту.

4.1.3. Встановлення зворотного зв'язку з Користувачем, в тому числі повідомлення запитів, які стосуються використання інтернет-магазину, що надаються, обробки запитів від Користувача.

4.1.4. Визначення геолокації Користувача з метою забезпечити безпеку і запобігти шахрайству.

4.1.5. Підтвердження повноти та достовірності персональних даних, які були надані Користувачем.

4.1.6. Створення облікового запису для оформлення замовлення і здійснення покупок, якщо Користувач дає згоду на створення цього облікового запису.

4.1.7. Повідомлення Користувача про статус замовлення.

4.1.8. Обробки і отримання платежів, оспорювання платежів, підтвердження податку або податкових пільг, визначення права на отримання кредиту Користувачем.

4.1.9. Надання Користувачеві ефективної технічної підтримки в разі виникнення проблем, пов'язаних з використанням інтернет-магазину.

4.1.10. Надання Користувачеві з його згоди інформації про оновлення асортименту, спеціальні пропозиції, цінові зміни, розсилки новин та інших відомостей.

4.1.11. Рекламна діяльність за згодою Користувача.

4.1.12. Надання доступу Користувачеві на сервіси і сайти партнерів інтернет-магазину для отримання продуктів, послуг, оновлень.

Терміни і способи обробки персональних даних

5.1. Адміністрація сайту здійснює обробку персональних даних користувачів без обмеження терміну будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах із застосуванням засобів автоматизації або без них.

5.2. Користувач дає свою згоду на передачу своїх персональних даних Адміністрацією сайту третім особам, а саме кур'єрським службам, підприємствам поштового зв'язку, операторам електрозв'язку виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті https://gastro24.com.ua/ua.

5.3. Адміністрація сайту може передати персональні дані Користувача уповноваженим органам державної влади України лише з підстав і в порядку, встановленому законодавством України.

5.4. У разі втрати або розголошення персональних даних Адміністрація сайту зобов'язується повідомити Користувача про втрату або розголошення його персональних даних.

5.5. Адміністрацією сайту проводяться технічні та організаційні операції з метою запобігти випадкового або неправомірного доступу до персональних даних, їхньої зміна, знищення, блокування, поширення, копіювання, а також з метою захисту від неправомірних дій третіх осіб.

5.6. Адміністрація інтернет-магазину і Користувач спільними зусиллями вживає заходів щодо запобігання збиткам або інших негативних наслідків, які були викликані розголошенням або втратою персональних даних Користувача.

Обов'язки сторін

6.1. Адміністрація сайту зобов'язана:

6.1.1. Використовувати персональні дані користувачів виключно для цілей, які вказані в пункті 4 цієї Політики конфіденційності.

6.1.2. Забезпечити збереження конфіденційної інформації, не розголошувати її без попередньої письмової згоди Користувача, не продавати, не обмінювати, не публікувати персональні дані Користувача за винятком випадків, передбачених пунктами 5.2 та 5.3 цієї Політики конфіденційності.

6.1.3. Вживати заходів для захисту персональних даних користувачів згідно з порядком, який зазвичай використовується в сучасному діловому обороті.

6.1.4. Заблокувати персональні дані, які стосуються Користувача, з моменту звернення або запиту самого Користувача, його законного представника, уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на момент перевірки, у разі неправомірних дій або виявлення недостовірних даних.

6.2. Користувач зобов'язаний:

6.2.1. Надати персональні дані, які необхідні для користування сайтом https://gastro24.com.ua/ua.

6.2.2. Оновити або доповнити надані персональні дані в разі зміни даної інформації.

Відповідальність сторін

7.1. У разі порушення зобов'язань, зазначених в пунктах 6.1. даної Політики конфіденційності, Адміністрація сайту несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем через неправомірне використання персональних даних. Винятком є ​​випадки, зазначені в пунктах 5.2., 5.3. і 7.2. даної Політики конфіденційності.

7.2. Адміністрація сайту не несе відповідальність за втрату або розголошення персональних даних, якщо інформація:

7.2.1 стала публічним надбанням до моменту розголошення і втрати;

7.2.2. була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту;

7.2.3. була розголошена з дозволу Користувача.

Вирішення суперечок

8.1. Для звернення до суду з позовом у спорах, що виникають між Адміністрацією сайту і Користувачем інтернет-магазину, обов'язковим є пред'явлення претензії в письмовому вигляді про добровільне врегулювання спору.

8.2. Одержувач претензії повинен протягом 30 календарних днів з моменту отримання претензії дати письмову відповідь заявнику претензії про результати розгляду претензії.

8.3. Якщо згоди не буде досягнуто в строк, вказаний пунктом 8.2 цієї Політики конфіденційності, суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до норм чинного законодавства України.

8.4. Дана Політика конфіденційності та відносини між Адміністрацією сайту і Користувачем регулюються чинним законодавством України.

Інші умови

9.1. Адміністрація сайту може вносити зміни в дану Політику конфіденційності без отримання згоди Користувача.

9.2. Нова Політика конфіденційності набуває чинності з моменту розміщення її на сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

9.3. Всі питання і пропозиції по даній Політиці конфіденційності слід направляти за контактними даними, вказаними на сайті https://gastro24.com.ua/contact-ua.

9.4. Чинна Політика конфіденційності розміщена на інтернет-сторінці https://gastro24.com.ua/policy-ua.