Соковижималки професійні

Прес для цитрусових та гранат Cancan 0103
Прес для цитрусових та гранат Cancan 0103

3648 грн. 4160 грн.

Прес для цитрусових та гранат Maskot M-CU 6.3kg
Прес для цитрусових та гранат Maskot M-CU 6.3kg

4160 грн.

Прес для цитрусових та гранат Cancan 0102
Прес для цитрусових та гранат Cancan 0102

3040 грн.

Прес для цитрусових і граната Rauder LSPRM
Прес для цитрусових і граната Rauder LSPRM

1116 грн. 1368 грн.

Прес для цитрусових GoodFood FRESH FJ01
Прес для цитрусових GoodFood FRESH FJ01

1050 грн.

Прес для цитрусових і граната Frosty MJE-01
Прес для цитрусових і граната Frosty MJE-01

1224 грн.

Прес для цитрусових та гранат Maskot M-KSA 4.2kg
Прес для цитрусових та гранат Maskot M-KSA 4.2kg

4000 грн.

Прес для цитрусових та гранат Maskot M-CU Chrome 6.3kg
Прес для цитрусових та гранат Maskot M-CU Chrome 6.3kg

4160 грн.

Прес для цитрусових та гранат Maskot Jumbo Chrome 6.6kg
Прес для цитрусових та гранат Maskot Jumbo Chrome 6.6kg

4320 грн.

Прес для цитрусових та гранат Maskot M-KS 4.1kg
Прес для цитрусових та гранат Maskot M-KS 4.1kg

3520 грн.

Прес для цитрусових та гранат Maskot M-ST 4.1kg
Прес для цитрусових та гранат Maskot M-ST 4.1kg

3200 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Вибираємо професійну соковижималку для цитрусових і гранатів

Один з найбільш популярних товарів в нашому магазині – це ручний виробничий прес для приготування соку з різних цитрусових і гранатів. Купити соковижималку професійну рекомендуємо на свою кухню або як подарунок близьким і друзям. Промислова соковижималка – ефективний агрегат на професійній кухні ресторану, бару, кафе.

Особливості промислової соковижималки

Професійні ручні соковижималки відомі і під іншими назвами – гранат-прес, виробничий цитрус-прес, цитрусовий промисловий прес, цитрусовий соковитискач. Яким би не була назва, виробничий прес чудово справляється з приготуванням соку з грейпфрутів, мандаринів і гранатів. Розрізаємо фрукт на дві половинки, поміщаємо в спеціальний конус і по черзі механічним способом вичавлюємо сік.

  • Тільки професійний виробничий прес здатний зберегти смак і корисні речовини соку, який вважається «живим» лише 10-15 хвилин після приготування.
  • Оскільки конус в професійному соковидавлювачі жорстко зафіксований, сік із цитрусових і граната виходить найкращої якості. У виробничих шнекових або відцентрових промислових апаратах, навпаки, відбувається повне подрібнення шкірки, м'якоті і кісточок. Через це сік виходить гіркуватий. В процесі роботи такого промислового преса його доводиться додатково накривати, щоб у сторони не розліталися бризки і м'якота.
  • Попри невисоку продуктивність ручного виробничого преса, цитрусовий сік з нього виходить прозорим і відмінно підходить для професійної кухні кафе, фреш-бару, офісу.
  • Для великих підприємств громадського харчування, фастфуду частіше використовують виробничі преси-автомати для цитрусових або промислові напівавтомати з великою продуктивністю, здатні приготувати за кількістю не менше 50% соку з загальної ваги фруктів.

Залежно від принципу дії, купити соковижималку професійну ручну можна з рейковим або важільним способом вичавлювання соку з цитрусових. У промислових пресах для цитрусових з рейковою системою є кілька напрямків руху ручки, в них видавлювання соку здійснюється плавно.

Виробничі професійні соковижималки: різноманіття моделей

В каталозі Gastro24 можна підібрати і купити соковижималки професійні від відомих торгових марок за найвигіднішими цінами. Представлені виробничі промислові преси з різними характеристиками.

Ефективні виробничі соковижималки для цитрусових Maskot

До найбільш популярного устаткування відносяться сучасні агрегати виробництва Туреччини Maskot. Механізм віджиму соку з цитрусових – рейковий, матеріали виготовлення чавун, харчова нержавіюча сталь. Завдяки вдосконаленій виробничої конструкції, фрукти затягуються в робочий конус легко і послідовно. Купити соковижималку професійну Maskot можна в різному технологічному виконанні, вага механічних виробничих пресів в межах 4,1-6,3 кг.

Промислові преси для цитрусових Cancan

Купивши соковижималки професійні Cancan турецького виробника, ви зможете якісно переробляти 50 кг / год. фруктів. Механізм віджиму виробничого промислового преса – рейковий.

Цитрусові соковижималки промислові Rauder

Виробничий прес для цитрусових Rauder – недорога модель, оснащена важільним механізмом. Корпус промислової соковижималки – чавунний, з емалевим покриттям. Завдяки регулюванню сили віджиму, можна приготувати сік з цитрусових з м'якоттю або повністю прозорий.

Економічні виробничі соковижималки GoodFood

З недорогих професійних соковижималок купити можна моделі GoodFood. Колба і конус промислового апарату виготовлені з екологічної нержавіючої сталі.

Промислові преси Frosty для соку з цитрусових

Виробничий фреш-прес Frosty (Італія) важільного типу виготовлений з чавуну і нержавіючої сталі. З переваг – оптимальне співвідношення якості та ціни професійного апарату, максимальний віджим соку, проста експлуатація, легкий догляд.

Виробнича соковижималка для кафе, бару в компанії Gastro24

Якщо ви твердо вирішили купити соковижималку професійну для свого підприємства – добротну, ефективну, звертайтеся за консультаціями до наших менеджерів. Ви швидко досягнете поставлених цілей – зможете готувати свіжий сік із цитрусових у вашому кафе, барі або фастфуді в необхідній кількості.

Не важливо, чи купите ви недорогий промисловий прес для соку або ж оберете дорожчу професійну соковижималку, ви гарантовано отримаєте якісне промислове обладнання, надійність якого перевірена на професійних і домашніх кухнях наших постійних клієнтів.