Блендери професійні

Вид:

Ніж для блендера BL2000 для фруктів GoodFood B304

854 грн.

Ніж для блендера BL2000 для фруктів та пальчикового льоду GoodFood B420

854 грн.

Блендер професійний Hurakan HKN-BLW2

2436 грн.

Блендер BERG CB-767

2778 грн.

Блендер Berg XTY-767

2778 грн.

Блендер JAU BL-1500

2906 грн.

Блендер професійний REEDNEE EWT INOX CBS10/CMES

3120 грн.

Блендер Rauder LB-2

3205 грн.

БЛЕНДЕР ПРОФЕСІЙНИЙ FROSTY FBA-010

3333 грн.

БЛЕНДЕР JAU BL-1500

3360 грн.

Блендер GASTRORAG B-012AJ

3500 грн.

Блендер КИЙ-В Трейд CB-767

3510 грн.

Блендер FROSTY 010

3632 грн.

Блендер FROSTY FB-010

3889 грн.

Блендер КИЙ-В Трейд CB-768A

3900 грн.

Блендер професійний REEDNEE EWT INOX CBS30/CMES

3974 грн.

Блендер професійний GoodFood PROFI BL2000

3990 грн.

Топ продажів

Блендер професійний ZUVER Profi 2L 1600W

4000 грн.

БЛЕНДЕР ПРОФЕСІЙНИЙ FROSTY FBA-C280B

4188 грн.

Блендер Rauder LB-2,7 (LB-2.7)

4274 грн.

Професійний блендер для приготування напоїв, коктейлів та ніжних страв 

Заклад з великим асортиментом коктейлів із заморожених фруктів і льоду передбачає використання спеціального обладнання. Серед інших в цьому списку є обов'язковими професійні блендери. Вони здатні справлятися з тривалими піковими навантаженнями. Але щоб купити модель з хорошою продуктивністю, потрібно знати, на що звертати увагу.

В даному розділі ми пропонуємо стаціонарні професійні блендери. Вони підходять для виконання практично всіх видів робіт:

  • подрібнення;
  • збивання;
  • шинкування.

У професійній сфері використовується ще і погружний блендер. Але він більше підходить для збивання рідких продуктів або з м'якою консистенцією. Погружний блендер зазвичай потрібен в кондитерських. Тоді як стаціонарний – більш універсальний варіант. З його допомогою можна подрібнювати овочі та фрукти, горіхи, м'ясо. Для приготування в'язких продуктів по типу картопляного пюре або тіста стаціонарний професійний блендер не можна використовувати. Зате суп-пюре, смузі та десерти, креми та соуси йому під силу.

Професійний блендер – оптимальний набір характеристик

Перш за все, потрібно зрозуміти, який об'єм чаші блендера буде достатнім. Від нього залежить скільки готового продукту вийде за раз. Зіставте цей показник з меню і звичайним напливом клієнтів. Для ресторану або бару, в якому є великий попит на «Дайкірі», «Маргариту» або інші схожі коктейлі, підійде професійний блендер з великою чашею. Також вона обов'язкова, якщо в меню переважають напої із замороженими інгредієнтами та льодом. Взагалі чаша заповнюється не більше ніж на 2/3. Так виходить максимальний об'єм продукту і мінімальні шанси на його розбризкування під час збивання.

Вибір можна робити, відштовхуючись від розміру порцій. Наприклад, якщо в меню пропонується 0,5 «Маргарити», і коктейль часто беруть, адже він бере участь в рекламній акції. Тоді варто подумати про те, щоб купити блендер з робочим об'ємом хоча б на 2 л. Тоді за один підхід можна приготувати відразу кілька порцій. Це скоротить час на приготування замовлення.

Професійні блендери, представлені в нашому каталозі, комплектуються чашами з полікарбонату. Матеріал цей прозорий, у деяких моделей присутній легкий відтінок. І цим можна користуватися: поставити стаціонарний блендер так, щоб клієнти, які сидять біля барної стійки, могли бачити, як готується їхній коктейль. Це ефектно і безпечно, оскільки полікарбонат – досить міцний матеріал і витримує серйозні навантаження, наприклад, перемелювання льоду і заморожених фруктів.

Достатньо уваги потрібно приділити й базі професійного блендера. База – це моторний корпус. Зазвичай він важить більше ніж 2 кг. Це не найважливіша деталь блендера, але від неї залежать деякі технічні моменти та оформлення бару в цілому. Представлені у нас моделі мають пластиковий корпус. Він виконаний в різних кольорах, залежно від конкретного товару. Такий корпус легко чистити, і виглядає він вельми професійно.

Ну, і щоб купити професійний блендер з хорошими можливостями, потрібно дивитися на потужність. Вона коливається в межах 1-2 кВт, але може бути дещо вищою або нижчою. Такої потужності досить для дроблення льоду, перемішування його з іншими інгредієнтами до однорідної маси. Якщо ж професійному стаціонарному блендеру доводиться довго працювати при пікових навантаженнях, то буде потрібно більш як 2 кВт. Це актуально для бару або кухні курортних готелів Одеси, Херсона, літніх майданчиків нічних клубів Києва. Ну, і всюди, де великий попит мають охолоджувальні напої.

Від швидкості професійного блендера залежить швидкість приготування коктейлів і напоїв. Будь-яка з моделей має перемикач "On / Off" – це стандарт. Деякі з пропонованих версій передбачають імпульсний режим. Ми ж рекомендуємо купити професійний блендер для ресторану з плавним регулюванням швидкості. Оптимальний діапазон кількості обертів від 1500 до 22500 у хвилину.

Професійний блендер – для бару і кухні

Так який же все-таки купити блендер? Перш за все, орієнтуйтеся на специфіку закладу і меню. Зазвичай напої, які готуються змішуванням твердих інгредієнтів, є тільки частиною пропонованого асортименту. Але це не означає, що такі коктейлі не замовляють. Тим, хто сумнівається і не знає яку модель вибрати, краще діяти за принципом «золотої середини». Пластикова колба об'ємом 1,5-2 л, плавне регулювання швидкості, дизайн що підходить за кольором, – хороший базовий набір характеристик. До слова, професійний блендер можна купити не тільки для бару, але і для кухні. Він допоможе розширити меню, а ті страви, які вже є, швидше готувати. Тому краще придбати кілька таких пристроїв – для бару і кухні. Ціна дозволяє це зробити.

Рекомендовані категорії