Обладнання для бару

Виберіть підкатегорію

Купити обладнання для бару: технологічно правильне устаткування для обслуговування гостей

Організація оптимальних умов для обслуговування відвідувачів і якісного виконання робочих моментів персоналом неможлива без кількох важливих складових, серед яких обладнання для бару займає головний щабель. Посудіть самі: навіть професійний бариста не зможе приготувати каву без якісної кавомашини або створити коктейль, не маючи льодогенератора. Якщо ви плануєте відкрити власну кав'ярню, бар або кафе, то обов'язково вивчіть це питання більш детально. Успіх будь-якого бізнесу в закладах громадського харчування залежить від трьох китів: талановитого керівника, кваліфікованого персоналу і правильно облаштованих умов праці.

На яке обладнання для кав'ярні потрібно звернути увагу щонайперше? Чи варто купити щось незвичайне на зразок кавоварки на піску або вистачить стандартних пропозицій? Де найкраще придбати інвентар для бару і кухні за оптимальною ціною? Про це ми поговоримо прямо зараз!

Устаткування для кафе і бару: найпопулярніші різновиди

Існує кілька типів пристроїв для закладів громадського харчування, на які необхідно звернути увагу щонайперше. Йдеться про:

  • міксери для молочних коктейлів;
  • професійні блендери;
  • соковижималки;
  • кавоварки.

Важко уявити навіть бар в Україні, який не пропонує своїм гостям ароматну каву або кілька варіантів особливих напоїв. Найпопулярнішими серед маленьких відвідувачів кафе найчастіше бувають молочні коктейлі. Тому вибирати професійне обладнання для кафе варто почати зі спеціальних міксерів. Такі вироби характеризуються тривалим терміном служби, посиленим корпусом і повною автоматизацією. Промисловий міксер для коктейлів – це прилад, який легко справляється навіть з великими обсягами роботи. При цьому у нього є маса додаткових функцій.

Найпопулярнішими виробниками такого барного обладнання в Києві та інших містах України є бренди Frosty, Gastrorag, GGM, Gastro, GoodFood, Hurakan, Rauder. Вибираючи даний пристрій для кухні, обов'язково зверніть увагу на матеріал його корпусу, а також відповідність даного виробу всім вимогам якості. Також краще підбирати вироби, що володіють декількома додатковими знімними чашами.

Блендери – це не зовсім кухонне обладнання для кафе. Їх часто використовують і для розколювання льоду на барі. Особливо якщо в опціях такого пристрою допустима дана функція. Без блендера не впоратися з приготуванням коктейлів і улюбленого всіма в спеку холодного фрапе. Найкраще зарекомендувала себе продукція таких торгових брендів: EWT INOX, Frosty, GoodFood, Hurakan, Rauder. Продаж блендерів відбувається у всьому світі. При цьому ціна даних виробів в Україні стартує від 2000 гривень.

Наступне незамінне професійне обладнання для кафе в Україні – соковижималки. Вони відрізняються від своїх побутових прототипів суттєвою швидкістю, витривалістю, високою якістю матеріалів і тривалим терміном служби. Побутова соковижималка зламається вже після декількох днів посиленого використання, а промислова буде тішити ваших відвідувачів свіжими фрешами довго.

Про кавоварки для кав'ярні або бару можна говорити дуже довго. Вони можуть бути повністю автоматичними або напівавтоматичними. Також останнім часом особливою популярністю користується обладнання для кафе особливого типу, долучаючись до самої культури вживання даного напою. Наприклад, якщо у вас тематичний заклад, то просто необхідно купити кавоварку на піску. Таке обладнання допоможе баристі відтворювати особливу атмосферу кавування в Туреччині.

Професійне обладнання для кав'ярні: ціни

Промисловий інвентар для кухні та бару не може коштувати дешево. Однак при бажанні можна знайти реалізаторів, які пропонують на продаж непогані варіанти обладнання в Києві, Одесі, Львові та інших містах України. Наполегливо не рекомендуємо вам купувати ту техніку, яка вже була у використанні. Хоч її ціна і дуже приваблива, проте, як показує практика, краще один раз купити вартісний варіант, а не постійно ремонтувати Б/У.

У нашому інтернет-магазині gastro24.com.ua ви зможете купити обладнання для кафе, яке допоможе зробити роботу вашого персоналу на кухні і в барі максимально комфортною і якісною. При цьому ціни на обладнання для бару і кухні у нас цілком доступні для більшості покупців. У чому ж секрет? Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому ви не будете переплачувати постачальникам. При цьому якість і асортимент наших пропозицій дійсно вражає. Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів!