Барні міні-холодильники (Міні-бари)

Міні-бар AB Group 46L
Міні-бар AB Group 46L

2740 грн.

Міні-бар Profycool BC-42B
Міні-бар Profycool BC-42B

2980 грн.

Міні-бар Profycool BC-42B-2
Міні-бар Profycool BC-42B-2

4500 грн.

Шафа холодильна Gastrorag BC-42B
Шафа холодильна Gastrorag BC-42B

3500 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Який мінібар купити: секрети успішного вибору

Раніше мінібари були тільки в дорогих готелях, але поступово таке обладнання стало також частиною офісного життя. Зараз такий виріб повсюдно встановлюють і в вітальнях статусних людей, які хочуть продемонструвати своє становище в суспільстві. Купити мінібар – відмінне рішення, якщо ви хочете підкреслити свою значущість в очах потенційних клієнтів, ділових партнерів і акцентувати на своїй турботі про них.

Даний аксесуар виглядає як невеликий холодильник, який органічно вбудовується в меблі. У ньому зберігаються напої. Зрідка можна зустріти міні бар, в якому є окрема морозильна камера. Крім вбудованих мінібарів є й окремо стоячі прототипи. Останні частіше використовують як доповнення дизайну інтер'єру. Хоча за великим рахунком вбудований мінібар набагато зручніший, адже він практично непомітний.

Особливості мінібару: підказки для дилетантів

Щоб вибрати кращий варіант мінібару, необхідно спочатку більше дізнатися про основні характеристики даної техніки. Спочатку вам варто визначитися, що саме ви шукаєте: мінібар або холодильник. Річ у тому, що дані девайси відрізняються за типом охолоджувальної системи, габаритами та потужністю роботи.

Мініхолодильник підійде для бару невеликого закладу. Він досить потужний, має відмінну місткість і стильний дизайн. Найчастіше у таких моделей прозорі дверцята, які дозволяють переглядати його внутрішній асортимент. А ось якщо вам необхідно купити мінібар для готельного номера або власного житла, краще звернути увагу на адаптовані для цього варіанти. Наприклад, відмінно себе зарекомендувала модель Profycool BC-42B-2. Вона характеризується безшумною роботою, хорошою місткістю і лаконічним дизайном.

Головною відмінністю мінібарів від холодильників стандартного типу є їхня система охолодження. Вона може бути:

 • адсорбційною;
 • термоелектричною;
 • компресорною.

Перший тип охолодження дозволяє максимально заощадити простір мінібара і досягти практично безшумної роботи даного пристрою. Однак ціна досить висока. А це не найкращий варіант для встановлення в готелях і барних стійках.

Зовсім інша справа – купити мінібар з термоелектричною системою охолодження. Такі вироби набагато дешевші за попередні моделі. Працюють дещо голосніше, однак в рази простіше ремонтуються, рідше ламаються і споживають менше енергії в процесі використання.

Найдешевшою є компресорна система охолодження. Міні бари з нею ідеально підійдуть для недорогих готелів, дач і бюджетних закладів. Завдяки сучасним розробкам працює така техніка з мінімальною шумністю.

Також варто відразу ж розуміти, для яких цілей ви хочете купити вбудований або острівцевий міні бар. Наприклад, такий офісний холодильник може служити виключно для потреб персоналу, а може перетворитися в ексклюзивний винний бар для відвідувачів і ділових партнерів. Від вибору напоїв залежить і температурний режим, який ви будете встановлювати в цій техніці.

Якщо ви плануєте використовувати мінібар для зберігання однотипних напоїв, то вам вистачить і самого простого температурного режиму. За потреби підтримувати різну температуру в кожному з відділень пристрою (наприклад, для зберігання вин і елітного алкоголю) краще підібрати варіанти з мультитемпературною функцією. Таким чином в різних частинах вашого вбудованого бару буде встановлено різний температурний режим.

Переваги використання мінібарів

Крім стильного дизайну, вбудований мінібар характеризується безліччю переваг. Серед них можна виділити кілька найвагоміших:

 • безшумна робота;
 • підвищення комфорту його власників;
 • різні варіанти встановлення (існують підлогові, висувні, настінні модифікації);
 • мінімальне споживання електроенергії;
 • універсальність;
 • місткість;
 • автоматичне розморожування;
 • наявність підсвічування внутрішнього типу.

Купити міні бар варто ще й тому, що завдяки особливості свого заморожування такі пристрої не виділяють шкідливих речовин і повністю безпечні для своїх власників і навколишнього середовища. Рекомендуємо вам придивитися до продукції брендів AB Group, Gastrorag, Profycool. Мінібари цих брендів характеризуються довговічністю, надійністю і стильним зовнішнім дизайном. До того ж ціновий діапазон їхньго асортименту цілком доступний для більшості покупців.

У нашому інтернет-магазині gastro24.com.ua представлені оптимальні варіанти міні барів для готелів, закладів громадського харчування та офісів. Дізнатися детальніше про вподобану вами модель ви зможете у наших менеджерів. Будемо раді допомогти вам зробити своє життя комфортнішим, а бізнес – успішним!