Холодильне обладнання

Виберіть підкатегорію

Купити холодильне обладнання: різновиди та особливості вибору

Чим вимогливіше ви підходите до організації свого бізнесу, тим складніше підібрати необхідний інвентар для нього. Холодильне обладнання – це ті пристрої для охолодження і зберігання продуктів, на які обов'язково потрібно звернути увагу в першу чергу. Навіть при великому обороті продукції в кафе, ресторані, їдальні або магазині потрібно дбати про якість продукції, адже надалі з неї готуватимуть страви. В іншому випадку ви ризикуєте здоров'ям своїх гостей і власним ім'ям на ринку.

Промислове холодильне обладнання значно відрізняється від своїх побутових аналогів, щонайперше, широким асортиментом. За потреби можна підібрати не тільки стандартну холодильну шафу, а й барні холодильники, апарати шокового заморожування і спеціальні системи створення і зберігання льоду. Як вибрати такі пристрої? Де найкраще купити холодильне обладнання для магазину, кафе, ресторану або їдальні? Про всі тонкощі пропозицій і особливості вибору ми розповімо вам далі.

Види промислового холодильного обладнання

Перш ніж почати вибирати якесь холодильне обладнання в Україні або будь-якій країні, необхідно відразу ж позначити його переваги в порівнянні з побутовими прототипами. Промислові моделі характеризуються:

 • зносостійкістю;
 • варіативністю пропозицій;
 • вузькою спеціалізацією;
 • потужним ресурсом.

Таким чином ви зможете підібрати холодильну шафу зі статичної або динамічною системою заморозки за найкращою ціною. Вона буде не тільки задовольняти всі ваші запити, але і прослужить вам протягом багатьох років. До того ж промислові моделі набагато легші, їх простіше ремонтувати, ніж побутові, через великий асортимент запчастин до них.

Зараз в Україні можна виділити кілька найпоширеніших видів професійного холодильного обладнання для магазинів та закладів громадського харчування:

 • холодильні камери;
 • морозильні камери;
 • мінібари;
 • пристрої для отримання льоду.

Перший вид холодильного обладнання в Києві та інших містах України користується найбільшою популярністю. З його допомогою продукти і страви можна зберігати нетривалий час без потреби в глибокому заморожуванні. При цьому встановлюється температурний режим в межах 3-8 градусів тепла. Купити таку камеру просто необхідно в кожен сучасний магазин або кафе.

Щоб зберігати тривалий час м'ясо, рибу та іншу продукцію, що швидко псується, холодильної камери недостатньо. Необхідно купити більш потужний пристрій. Морозильні камери працюють за допомогою спеціальних компресорів, які дозволяють опустити температуру в них до 30 градусів Цельсія. Завдяки цьому продукція може зберігатися протягом декількох місяців без втрати своїх основних властивостей.

Мінібари – це такі невеликі холодильники, які встановлюють в готелях, маленьких кафе або офісах. В такому холодильному обладнанні при певній температурі зберігають напої. Встановити даний виріб можна і в магазині, якщо в ньому представлений невеликий асортимент подібної продукції.

Розмір льодогенератора залежить від потреб вашого закладу. При великому потоці відвідувачів потрібно купити таке холодильне обладнання, яке зможе за добу заморожувати до 500 кілограмів льоду. Якщо ж у вас невеликий заклад, то можна підібрати менш потужний пристрій. Чим більше льоду виробляє льодогенератор, тим більше він споживає енергії.

Секрет вибору оптимального варіанту холодильного обладнання

Продажем холодильного обладнання займається безліч сучасних інтернет-магазинів. Ми рекомендуємо вам щонайперше звернути увагу на імідж даного реалізатора серед його покупців. Також необхідно чітко розуміти, що саме ви шукаєте. Після того як ви визначилися з типом холодильного пристрою, постарайтеся відповісти на кілька простих запитань:

 1. Які саме продукти ви будете там зберігати? (Даний пункт допоможе вам визначитися з оптимальним температурним режимом)
 2. Що має регулюватися в вашій техніці? (Наприклад, висота полиць)
 3. Де буде встановлюватися? (На кухні ресторану або як вітрина магазину)
 4. Чи принципово важливий для вас бренд виробника? (Чи готові ви переплачувати за якість і впізнаваність продукції)

І, звичайно, визначтеся з наявним бюджетом. Ціни на промислове холодильне обладнання досить різноманітні. Однак занадто низька вартість пропозиції повинна вас насторожити. Така техніка не може бути дешевою.

Придбати якісні варіанти промислового холодильного обладнання ви зможете в нашому інтернет-магазині gastro24.com.ua. Ми працюємо тільки з тими виробниками, в якості пропозицій яких впевнені на всі 100%. Радо відповімо на всі ваші запитання!