Слайсери професійні

Слайсер Frosty HBS-220JS професійний
Слайсер Frosty HBS-220JS професійний

7202 грн.

Слайсер GoodFood LUSSO GS220JS професійний
Слайсер GoodFood LUSSO GS220JS професійний

7800 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Купити професійний слайсер – незамінний помічник кожного кухаря

Найтонкіша нарізка фруктів, сирів або ковбасних виробів неможлива без використання одного простого, але дуже необхідного на кожній промисловій кухні, приладу. І найцікавіше в тому, що справляється він навіть з великими робочими обсягами всього за кілька хвилин. Професійний слайсер – це такий пристрій, який швидко та ефективно допоможе нарізати різну гастрономічну продукцію. При цьому її товщину ви зможете регулювати самостійно. У сучасних моделях промислових слайсерів даний показник можна відрегулювати в межах 1-16 мм.

Професійний слайсер складається з каретки, дискового ножа і робочої поверхні. Продукт, який повинен бути нарізаний, звільняють від упакування, поміщають в робочу зону і починають пересувати за допомогою каретки. Як тільки ви отримаєте потрібну кількість нарізки, продукт, що залишився, виймають зі скиборізки.

На перший погляд, зовсім нескладно вибрати й купити слайсер в Одесі, Києві, Львові чи іншому місті України в будь-якому спеціалізованому магазині. Але ми наполегливо радимо вам дізнатися про цей прилад якомога більше, щоб в кінцевому результаті залишитися повністю задоволеними своїм вибором.

Найпопулярніші види професійних слайсерів

Існує три найпоширеніші типи промислових скиборізок:

 • низькопродуктивні;
 • середньопродуктивні;
 • високопродуктивні.

Перший вид професійних слайсерів підійде для невеликих закладів. Такі пристрої можуть працювати не більше двох годин на добу. Зате вони характеризуються досить доступною ціною і невеликими розмірами.

Середньопродуктивний професійний слайсер – це скиборізка, яку можна сміливо використовувати в закладах з досить великою відвідуваністю. Такі професійні слайсери можуть працювати протягом 2-4 годин на добу. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити безліч гостей красивими нарізками під час вечері.

Високопродуктивні професійні слайсери можуть функціонувати більш ніж 4 години на добу. Вони не бояться великих навантажень і легко справляються з ними. Ціна таких виробів досить висока, але вона окупиться вже після декількох місяців їхньої інтенсивної роботи.

Вибираючи професійний слайсер, обов'язково потрібно орієнтуватися на рівень залученості персоналу в роботу з ним. На сучасному ринку представлені кілька типів таких виробів:

 • автоматичні;
 • напівавтоматичні;
 • ручні.

Автоматичні промислові слайсери варто купити для використання на великих підприємствах. Тут робота оператора є мінімальною. Досить поставити потрібну товщину нарізки та помістити продукт на робочу поверхню.

Напівавтоматичні професійні слайсери мають ручне пересування каретки. Це ідеальний варіант для великих кафе, ресторанів або магазинів.

Ручні професійні слайсери давно перетворилися в раритет. На кухнях сучасних ресторанів їх практично нереально зустріти. Вся річ у тому, що його використання вимагає занадто вагомого втручання оператора, а це абсолютно нерентабельно в сьогоднішніх реаліях.

Промислова скиборізка: переваги та недоліки

Купити слайсер для нарізки автоматичного типу – відмінне рішення, навіть якщо ви купуєте його для невеликого магазину. У даної техніки є безліч переваг. Головні з них:

 • надійна фіксація продукції під час обробки;
 • можливість обробки продуктів самої різної щільності;
 • регулювання товщини нарізки;
 • автоматизація всього процесу обробки продуктів.

Таким чином ви істотно розвантажуєте оператора, даючи йому можливість виконувати інші процеси. Однак перш ніж купити слайсер, потрібно бути обізнаним в деяких нюансах, пов'язаних з його роботою. Йдеться про:

 • шумність роботи;
 • значні розміри приладу;
 • ціну.

Дане обладнання не може коштувати дешево. Ціна слайсера професійного автоматичного типу стартує від 6000 гривень.

Вибираємо слайсер для нарізки в інтернет-магазині gastro24.com.ua

Купити слайсер в Україні – не проблема, якщо ви є клієнтом нашого інтернет-магазину gastro24.com.ua. У нас представлений великий асортимент моделей від кращих виробників такої техніки. Вибираючи даний пристрій у нас, рекомендуємо вам звернути увагу на:

 • діаметр його ножів;
 • матеріал, з якого вони виготовлені (наприклад, для нарізки сиру краще підійдуть ножі з тефлоновим покриттям);
 • потужність і продуктивність приладу;
 • наявність додаткових функцій (наприклад, висувну каретку).

Вибирайте тільки серед продукції популярних брендів, які повністю контролюють якість своїх пропозицій. Наприклад, купити слайсер в Києві компанії GoodFood в нас ви зможете за найпривабливішою ціною.