Ножі для шаурми електричні

Ніж електричний для шаурми Frosty KS100T
Ніж електричний для шаурми Frosty KS100T

3781 грн.

Ніж електричний для шаурми Gastrorag KS100E
Ніж електричний для шаурми Gastrorag KS100E

3520 грн.

Ніж електричний для шаурми Remta BC-01
Ніж електричний для шаурми Remta BC-01

4480 грн.

Ніж електричний для шаурми Saro ED-100
Ніж електричний для шаурми Saro ED-100

4069 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Де купити електричний ніж для шаурми: великий вибір професійного обладнання

Ми впевнені, що ви не раз пробували різні види шаурми в вуличних кафе або ж займалися її приготуванням вдома. Це досить-таки смачна їжа, яка ще й швидко готується, а ціна теж приємно вражає. Електроніж для шаурми – це професійне обладнання, яке можна купити в будь-якому місті України та за допомогою якого м'ясо виходить м'яким, тонким і приємним на смак. У цього агрегату є багато переваг, про які ми детально розповімо в статті. А на нашому сайті ви з легкістю зможете купити електроніж для шаурми вигідно і з гарантією!

Електричний ніж для шаурми полегшить процес нарізки м'яса

При нарізці м'яса для шаурми дуже важливо ретельно стежити за процесом, щоб товщина кожного шматочка була приблизно однаковою. Якщо ж робити це самостійно, то працівник може втомлюватися або ж просто бути непрофесіоналом в цій справі. Саме тому і варто купити такого помічника, як електроніж для шаурми. Цей агрегат повністю розв'язує такі проблеми. Елемент, який постійно крутиться, і діаметр ножа дають відмінний результат, при якому м'ясо нарізають рівномірно та однакової товщини. При цьому працівники не так сильно втомлюються, якщо великий потік людей, а м'ясо в будь-якому випадку виходить акуратно нарізаним.

М'ясо зрізається легкими рухами зверху вниз і вже внизу додатково подрібнюється. На руків'ї є функція, завдяки якій ви можете налаштувати, якої товщини будуть скибочки та скільки буде оборотів у диска. Електроножі для шаурми дуже гігієнічні та практичні, тому ідеально підходять для роботи з харчовими продуктами. Моделі електроножа легко мити, при цьому леза не потребують демонтажу, а внутрішня будова обмежена від попадання рідини.

Особливості електроножа для шаурми

Електричні ножі для приготування шаурми стають все більше популярними на ринку. Це і не дивно, адже зараз в будь-якому місті можна побачити дуже багато точок продажу шаурми або кебаба. Такі швидкі перекуси мають попит не тільки у великих містах, таких як Київ, Одеса, Харків, а й маленьких. Давайте ж розглянемо основні особливості електроножа для шаурми:

  • ніж нарізає м'ясо з певною швидкістю і потрібної товщини, завдяки чому м'ясо виходить рівномірним і акуратним;
  • можна використовувати протягом тривалого періоду, але не варто забувати про регулярну перевірку всіх частин, щоб електричний ніж для шаурми зміг прослужити вам довго;
  • дуже продуктивний в роботі, адже завдяки постійному прокручуванню, ніж здатний нарізати більше м'яса, на відміну від кухаря, який згодом міг би втомлюватися;
  • сучасний привабливий дизайн;
  • багато уваги приділено гігієні, тому всі деталі виконані з нержавіючої сталі;
  • є лезо для точила і зубчасте лезо;
  • ви з легкістю можете регулювати товщину м'яса, яке плануєте нарізати;
  • безпечно різати завдяки лезу кришки.

Як ви вже встигли помітити, купити електричний ніж для шаурми – це дуже перспективне капіталовкладення, яке зможе окупити себе і принести чималу користь для вашого бізнесу.

Відмінності ручного ножа для шаурми від електричного

При купівлі ножів ви можете вибрати або ручний, або ж електричний. Як раніше було сказано, ручні моделі підходять лише для досвідченого кухаря, який вміло вправляється з ножем і знає, як рівномірно нарізати м'ясо. Але завжди простіше купити електричні моделі, тим самим спростити свою роботу. Якщо ж розглядати обсяг нарізки, то у ручних ножів він залежить від фізичної форми працівника і того, як довго триває його зміна. Електричний ніж для шаурми потребує менше зусиль, і завдяки йому можна нарізати до 60 кілограмів м'яса на годину. Щодо безпеки, електроніж також виграє. З ручними пристроями необхідно поводитися дуже обережно та акуратно, а електричні мають додаткову кришку і ручку, яка не ковзає. Це робить такі моделі ще більш безпечними для кухаря. З огляду на все це, з упевненістю можна сказати, що купити електричний ніж для шаурми набагато вигідніше, корисніше і безпечніше, ніж придбати звичайні класичні моделі.