М'ясорубки професійні

М'ясорубка GoodFood MG12S професійна
М'ясорубка GoodFood MG12S професійна

5450 грн.

М'ясорубка Rauder YL-12P професійна
М'ясорубка Rauder YL-12P професійна

5618 грн.

М'ясорубка Gastromix MG-12B професійна
М'ясорубка Gastromix MG-12B професійна

5582 грн. 6302 грн.

М'ясорубка Frosty JR12 професійна
М'ясорубка Frosty JR12 професійна

5041 грн.

М'ясорубка Hurakan HKN-12CR професійна
М'ясорубка Hurakan HKN-12CR професійна

4681 грн.

М'ясорубка GoodFood MG8S професійна
М'ясорубка GoodFood MG8S професійна

4150 грн. 4900 грн.

М'ясорубка Rauder YL-8P професійна
М'ясорубка Rauder YL-8P професійна

4213 грн.

М'ясорубка EWT INOX TK8 професійна
М'ясорубка EWT INOX TK8 професійна

4105 грн.

М'ясорубка Hurakan HKN-12SC професійна
М'ясорубка Hurakan HKN-12SC професійна

5402 грн. 6122 грн.

М'ясорубка Hurakan HKN-12SS професійна
М'ясорубка Hurakan HKN-12SS професійна

7814 грн.

Топ продажів
М'ясорубка Grinder MG-12 професійна
М'ясорубка Grinder MG-12 професійна

6400 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Промислові м’ясорубки для професійної кухні ресторану, їдальні та кафе

Потужні промислові м'ясорубки використовують на підприємствах громадського харчування, в їдальнях, ресторанах, кафе – там, де потрібно за короткий час отримати велику кількість фаршу. Різні страви з рубленого м'яса, риби популярні у всіх національних кухнях, тому м'ясорубки присутні на кожній кухні, а особливо на професійній. На відміну від побутових, промислові м'ясорубки характеризуються високою потужністю і розширеними функціональними можливостями.

М'ясорубка промислова для їдальні: функції та переваги

Конструктивно електрична промислова м'ясорубка складається з розбірних елементів: корпус, ніж, решітка, що ріже, гвинт, завантажувальний бункер. Залежно від діаметра отворів решітки, фарш може бути різного помелу.

  • Професійні м'ясорубки для їдалень та кафе мають в комплектації спеціальні решітки для обробки продуктів з різним ступенем подрібнення: пельменів, котлет, гамбургерів, соусів тощо.
  • Можливе приготування фаршу з різних продуктів – м'яса, риби, морепродуктів.
  • Деякі моделі м'ясорубок для їдалень можна купити з функцією реверсу, для звільнення застряглих шматків продуктів. Варто лише увімкнути режим, і змелена маса прокрутиться у зворотному напрямку.
  • Перш ніж купити промислову м'ясорубку для їдальні, кафе, слід враховувати, що деякі моделі дуже вимогливі до якості оброблюваного м'яса, риби – без жилок і кісток.
  • Надпотужні модифікації електричних м'ясорубок промислових – їх називають «дзига», навпаки, призначені для перероблювання твердих заморожених продуктів.

Слід враховувати, що практично у всіх професійних м'ясорубок потужність, заявлена ​​виробником, дещо завищена. Це пов'язано з недосконалими виробничими умовами експлуатації професійного обладнання в реальних умовах їдальні, ресторану.

Професійна м'ясорубка: типи комплектації

Сучасні промислові м'ясорубки для професійної кухні їдальні можна купити в одному з трьох варіантів виготовлення:

  • Класична виробнича модель ентерпрайс – з ґратами, одностороннім ножем і шнеком. Професійна м'ясорубка нагадує побутову, підходить для невеликих піцерій, кафе та їдалень.
  • Версія напівунгер – в конструкції професійної м'ясорубки передбачений додатково двосторонній і підрізний ніж. Оптимальний промисловий варіант для ресторанів, їдалень до 100-120 відвідувачів. Можна купити м'ясорубку промислову такого типу також для невеликого виробничого цеху.
  • Професійні моделі системи унгер – багатофункціональний агрегат, який має в комплектації набір решіток, двосторонній і підрізний ножі. За один технологічний цикл м'ясорубка видає рівномірний фарш тонкого помелу. Основні споживачі промислового обладнання – великі їдальні, торговельні мережі.

Купивши м'ясорубку промислову унгер, можна встановлювати різні ножі і решітки, перетворюючи професійну м'ясорубку в модель напівунгер.

Виробнича м'ясорубка для їдальні: модельний ряд Gastro24

У нашому каталозі ви зможете купити професійні м'ясорубки виробництва Італії, КНР, відомих брендів інших країн. Розібратися в технічних характеристиках промислового обладнання для їдалень, ресторанів допоможе короткий огляд деяких найбільш популярних професійних моделей.

У каталозі представлені м'ясорубки промислові для їдалень з продуктивністю 50-160 кг / год з підключенням до електричної мережі 220 В. Матеріал корпусу – алюміній, нержавіюча або фарбована сталь, з різною комплектацією ножів і решіток.

М'ясорубка промислова Frosty JR12 для їдальні та кафе

Продуктивність італійського промислового агрегату для професійної кухні їдальні, кафе – 120 кг / год, потужність – 0,8 кВт. Завдяки набору спеціальних решіток, можна швидко приготувати фарш для котлет, гамбургерів, м'ясні соуси. Устаткування має попит в м'ясних і рибних магазинах, закладах фастфуду, їдальнях.

М'ясорубки промислові Hurakan для їдалень

Лінійка представлена ​​трьома професійними моделями практично з ідентичними технічними характеристиками: потужність – 0,75-0,8 кВт, продуктивність 160 кг / год, в комплектації 2 ножі і 2 решітки. Різниця – в матеріалі виготовлення і, відповідно, ціні. Промисловий агрегат HKN-12CR виготовлений з фарбованого і хромованого металу, лоток – з нержавіючої сталі.

У професійній моделі HKN-12SC для їдальні та кафе основна частина з хромованою сталі, інші елементи конструкції – з нержавіючої сталі. Якісна, легка і дорога промислова м'ясорубка HKN-12SS для професійної кухні ресторану, їдальні повністю виготовлена ​​з нержавіючої сталі.

Купіть професійну м'ясорубку – ефективне обладнання для їдальні, кафе

Для приготування смачного фаршу не обов'язково купувати дороге промислове обладнання від відомих брендів. У нас в каталозі ви можете вибрати і купити для їдальні продуктивні агрегати високої якості, як-от GoodFood MG12S, Gastromix MG-12B. В топі продажів професійна м'ясорубка для їдальні Grinder MG-12.

Промислові моделі Rauder YL-12P, YL-8P оснащені насадками для виготовлення ковбаси. Для готелю, невеликої їдальні, буфета рекомендуємо придбати професійну машину EWT INOX з захистом від перевантажень. Замовити і купити м'ясорубки промислові ви можете з оперативною доставкою по всій Україні – до Києва, Львова, Харкова та інших міст.