Промислові куттери

Кутер GoodFood C6VV професійний
Кутер GoodFood C6VV професійний

9990 грн. 10900 грн.

Кутер Frosty HR-6 професійний
Кутер Frosty HR-6 професійний

11163 грн.

Кутер Rauder HR-6 професійний
Кутер Rauder HR-6 професійний

12423 грн. 14044 грн.

Кутер Gastrorag HR-6 професійний
Кутер Gastrorag HR-6 професійний

9990 грн.

Кутер Hurakan HKN-CL6 професійний
Кутер Hurakan HKN-CL6 професійний

11019 грн.

Кутер GoodFood C9VV професійний
Кутер GoodFood C9VV професійний

10990 грн.

Кутер Frosty HR-9 професійний
Кутер Frosty HR-9 професійний

12604 грн. 14404 грн.

Кутер Rauder HR-9 професійний
Кутер Rauder HR-9 професійний

13684 грн.

Кутер Gastrorag HR-9 професійний
Кутер Gastrorag HR-9 професійний

10990 грн.

Кутер Hurakan HKN-CL9 професійний
Кутер Hurakan HKN-CL9 професійний

11991 грн. 13144 грн.

Кутер Hurakan HKN-CL9M професійний
Кутер Hurakan HKN-CL9M професійний

12640 грн.

Кутер EWT INOX MCT6 професійний
Кутер EWT INOX MCT6 професійний

10083 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Промислові кутери – універсальні кухонні комбайни

Кухонні комбайни, ковбасні процесори, професійні кутери – так називають промислове обладнання, яке поєднує в собі функціональність погружного блендера, овочерізки, м'ясорубки й міксера. Сучасний промисловий електромеханічний кутер – це унікальний кухонний агрегат, який використовується для подрібнення, перемішування або збивання різноманітних інгредієнтів.

Кухонні кутери: функціональні можливості і різноманіття вибору

Специфіка і багатофункціональність промислового кутера дозволяє відмовитися від низки звичної техніки. Універсальний комбайн здатний замінити безліч кухонних пристроїв і виконати наступні операції:

 • Замісити тісто будь-якої консистенції.
 • Приготувати ковбасний фарш, рубане м'ясо.
 • Дрібно нарізати зелень, овочі.
 • Приготувати крем, соус.
 • Порізати твердий сир.
 • Подрібнити горіхи, сухарі.

Купивши кутер для м'яса, ковбасних виробів, нарізання овочів, ви зможете відмовитися від таких агрегатів, як: м'ясорубка, тістоміс, подрібнювач льоду, овочерізка. Вигода від купівлі універсального кухонного комбайна для перероблення м'яса, риби, приготування ковбасного фаршу очевидна, тим більше ціни на промислові кутери цілком доступні.

Промислові кутери для ефективної роботи

Сучасна ергономічна конструкція, якісні матеріали, розширений функціонал – всі параметри кухонних комбайнів орієнтовані на довговічну і надійну роботу. Найчастіше промислові кутери застосовуються для перероблювання м'яса та риби, овочів, приготування ковбасного фаршу, замішування тіста.

 • Завдяки компактним розмірам, промисловий кухонний кутер для м'яса, ковбасних виробів не тільки економить місце в невеликому кухонному просторі, але і дозволяє заощадити час.
 • Внутрішня чаша, в якій рубається м'ясо, робиться ковбасний фарш, обробка інгредієнтів, виготовляється з харчової нержавіючої сталі. Верхня кришка промислового кухонного комбайна оснащена міцним фіксатором для безпечної роботи.
 • Кришка промислового кутера може мати спеціальний отвір для поступового додавання компонентів при замішуванні тіста, рубанні м'яса, подрібненні ковбасного фаршу.
 • Дискові ножі виготовлені з високоякісних сплавів, крайка має різну конфігурацію.
 • Передбачена робота з холодними і гарячими продуктами.

Широкий асортимент кухонних комбайнів для м'яса, приготування ковбасного фаршу, кондитерських сумішей дозволяє підібрати і купити кутери для конкретних завдань з необхідною комплектацією.

Кухонні кутери для м'яса, ковбасних виробів: які є моделі обладнання

Представлені в нашому каталозі промислові кутери допоможуть замінити і розширити функціонал стандартного кухонного обладнання для якісного перероблювання м'яса, приготування ковбасного фаршу.

 • Кухонні комбайни GoodFood представлені моделями потужністю 0,95 кВт з об'ємом бункера 5,5 л і 9 л. Промислові кутери купити можна для замішування, подрібнення м'яса, риби, приготування ковбасного фаршу.
 • Лінійка промислових кухонних агрегатів Rauder з об'ємом чаші 6 л і 9 л характеризується різноманіттям функцій: подрібнення і змішування різних продуктів, приготування з м'яса фаршу для котлет, ковбасних виробів.
 • Промислові італійські агрегати Frosty потужністю 0,95 кВт оснащені робочими чашами 6 л і 9 л. Рекомендуємо купити кутери для подрібнення горіхів, сухарів і овочів, подрібнення м'яса, нарізки крабових паличок, варених яєць, приготування ковбасного фаршу.
 • У промислових кутерах Gastrorag 6/9 л доступна функція плавного регулювання швидкості обертання ножа 1100-2800 об / хв. Міксери-кутери купити можна для змішування продуктів, приготування тіста і джемів, кондитерських кремів, ковбасного фаршу, подрібнення м'яса.
 • Кухонний промисловий кутер EWT INOX 6 л виконує подрібнення м'яса для тефтелей, котлет та ковбасних виробів, ефективно змішує різні харчові інгредієнти.
 • Промисловий кутер HKN-CL6 з чашею на 6 л призначений для подрібнення горіхів, сухарів, овочів, м'яса для ковбасного фаршу, котлет. Кухонний комбайн Hurakan HKN-CL9M для м'яса і ковбасних виробів з чашею 9 л має високу потужність 1,1 кВт.

Ціни на кухонні комбайни для подрібнення м'яса, підготовки фаршу для ковбасних та інших виробів повністю відповідають високій якості промислового обладнання.

Універсальні промислові куттери для м'яса в каталозі Gastro24

У нашому каталозі представлено широкий асортимент кухонних кутерів для перероблювання м'яса, риби, приготування ковбасного фаршу, інших кулінарних шедеврів. Щоб купити кутер кухонний з доставкою або поставити питання менеджеру, зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефонів. Наш консультант підбере кілька варіантів обладнання під ваші завдання і бюджет. Ви зможете замовити і купити й інші промислові пристрої, здатні оптимізувати процеси приготування їжі. Доставка – в усі міста України.