Доставка та оплата

Доставка товару

Доставка замовлень по Києву:

  • здійснюється на власному транспорті;
  • самовивіз. Самостійно забрати обладнання можна в одному з наших пунктів видачі в Києві.

Якщо ви зробили і оплатили замовлення до 14:00, за умови наявності даного товару на складі ми доставимо його в той же день. Якщо замовлення зроблене після 14:00, ви отримаєте його на наступний день або в будь-яку іншу дату, яка вам підійде. Наші фахівці привезуть обладнання за вказаною адресою у зручний для вас час, перевірять, нададуть консультацію з приводу експлуатації і повний пакет супровідних документів, продемонструють працездатність товару.

Доставка замовлень по Україні:

Товар відвантажується для відправки після повної або часткової передоплати. Якщо замовлення зроблене і оплачене до 14:00, він відправляється в той же день, якщо після 14:00 – на наступний день. Зручну для вас дату відправки можна обумовити з менеджером в індивідуальному порядку.

Наша компанія відправляє замовлення за допомогою послуг таких транспортних компаній, як:

  • "Нова Пошта".
  • "Delivery";
  • "Автолюкс".

Доставка здійснюється на відділення компанії перевізника або безпосередньо до дверей (адресна доставка). При отриманні товару ви можете перевірити зовнішній вигляд, комплектацію обладнання. Ми працюємо тільки з тими перевізниками, які несуть матеріальну відповідальність за поставлений вантаж.

Вартість доставки залежить від тарифів транспортної компанії. Наприклад, самостійно розрахувати вартість доставки "Нова пошта" можна на онлайн-калькуляторі тут. Знайти найближчого відділення можна тут. Щоб розрахувати вартість, потрібно мати інформацію щодо ваги і габаритів товару в пакуванні. Ця інформація вказана в технічних характеристиках кожного товару на нашому сайті.

Зверніть увагу! При розрахунку вартості доставки вказуйте габарити пакування, а не розміри обладнання в "чистому" вигляді.

Після прибуття замовлення на відділення "Нової пошти" воно буде зберігатися там безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну, буде нараховуватися пеня за зберігання.

Перед тим як відправити замовлення, ми:

  • перевіряємо, чи працює обладнання;
  • заповнюємо гарантійний талон.

Всі товари, які відправляються однією з транспортних компаній, страхуються в повному обсязі, тому ви можете не хвилюватися за збереження обладнання. При отриманні перед оплатою вартості доставки вам потрібно оглянути і перевірити товар на цілісність і комплектацію. У тому випадку, якщо товар пошкоджений або загублений, повну матеріальну відповідальність несе транспортна компанія. Для цього потрібно скласти акт на складі перевізника після огляду і виявлення пошкоджень.

У разі виявлення пошкоджень ви не можете забрати товар! Ми відкликаємо його назад, а вам відправляємо новий.

Всі необхідні інструкції щодо оформлення можна отримати у співробітників транспортної компанії під час отримання товару. Оплата вартості доставки здійснюється після перевірки вами товару на цілісність і комплектацію.

Також ми відправляємо вантажі в Молдову, Білорусь, Росію, Польщу та інші країни. Для цього потрібно здійснити повну передоплату товару за українськими реквізитами за допомогою платіжних систем. Як тільки кошти надійдуть, ми відправимо товар за кордон.

Оплата

  • безготівковий розрахунок для юридичних осіб шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок юридичної особи;
  • безготівковий розрахунок для фізичних осіб шляхом перерахування коштів через системи Visa, Mastercard, Liqpay;
  • післяплатою при отриманні товару на відділенні "Нової пошти". Для цього потрібно внести передоплату в розмірі 10-20% від вартості товару (у разі, якщо клієнт не з'явитися за товаром, ця сума перекриє витрати на доставку і зберігання вантажу на складі компанії перевізника).

Зверніть увагу, що послуга післяплати доступна тільки при відправленні товару "Новою поштою". У разі відправки іншими транспортними компаніями ми працюємо по повній передоплаті.

Якщо виникнуть будь-які питання, зв'яжіться з нашими менеджерами для консультування. Всі контактні дані вказані на сайті.