Про компанію Gastro24

Компанія "Gastro24" є одним з лідерів серед постачальників професійного технологічного та торгового обладнання для закладів, які працюють у сфері HoReCa і громадського харчування. Ми пропонуємо повний комплекс послуг оснащення вашого закладу або підприємства надійним і функціональним обладнанням. Наші послуги включають:

 • проєктування приміщення з урахуванням його призначення;
 • підбір оптимального обладнання;
 • доставку замовлення;
 • монтаж придбаного обладнання;
 • технологічне обслуговування та ремонт.

Завдяки наявності власного автопарку, доставка продукції здійснюється максимально швидко до Києва і будь-яке інше місто України, а також в Молдову, Білорусь, Росію, Польщу.

Кілька причин співпрацювати з нашою компанією:

 1. Імпорт великої кількості торгових марок і гуртові ціни для роздрібних покупців.
 2. Допомога клієнтам на всіх етапах. Наші фахівці проконсультують щодо вибору технологічного обладнання, термінової доставки, кваліфікованого монтажу, гарантійного і постгарантійного обслуговування. Всі питання, які пов'язані зі встановленням і правильною роботою обладнання, ми беремо на себе.
 3. Індивідуальний підхід. За кожним клієнтом закріплюється особистий менеджер, який допомагає в усіх моментах. Він підготує для вас оптимальну пропозицію з урахуванням потреб вашого закладу або підприємства.
 4. Оперативна обробка замовлень. Ми розуміємо, що час – неоціненний, тому докладаємо максимум зусиль, щоб доставити ваше обладнання в найкоротші терміни.
 5. Доставка за кілька годин по Києву. Ви зможете отримати свій товар в день замовлення. При виборі доставки за допомогою послуг транспортної компанії, ми передамо їй обладнання та відстежуватимемо до того моменту, поки воно потрапить вам в руки.
 6. Власний склад. Понад 80% обладнання, представленого на сайті, є в наявності, тому вам не доведеться довго чекати. Своє замовлення ви зможете отримати в день оплати для Києва або протягом кількох днів для іншого міста України.

Ми допомагаємо розв'язувати будь-які питання, пов'язані з торговельним і технологічним обладнанням, чи це незначний вихід з ладу, купівля однієї одиниці товару, оснащення магазину, ресторану або підприємства "під ключ".

Перед купівлею рекомендуємо ознайомитися з договором оферти.